1- پارس بین چیست و چگونه کار می کند؟

پارس بین یک وب سایت تحقیقات بازار و نظر سنجی است که سعی دارد از طریق افزایش سرعت، کاهش هزینه ها، افزایش دقت و افزایش دامنه نظرسنجی ها بصورت آنلاین، امکان برگزاری نظرسنجی های بهینه و متعدد را برای سازمان ها و شرکت ها فراهم آورد. در این راستا پارس بین به منظور ایجاد انگیزه برای شرکت کنندگان در نظر سنجی ها، امتیازاتی نظیر شرکت در قرعه کشی و یا تخصیص اعتبار در نظر گرفته است، که در هر نظر سنجی شرایط و امتیازات تخصیص یافته اعلام می گردد.

2- چگونه می توانم در پارس بین عضو شوم؟

شما می توانید از طریق دعوت دوستان و یا تکمیل فرم ثبت نام که در صفحه اول پارس بین قرار دارد عضو خانواده پارس بین شوید.

3- چگونه می توانم حساب کاربری خود را فعال کنم؟

پس از تکمیل فرم ثبت نام، یک ایمیل جهت فعال سازی حساب کاربری به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد، با کلیک کردن بر روی دکمه فعال سازی موجود در ایمیل ارسالی، شما عضو پارس بین خواهید شد و پس از تکمیل مشخصات فردی عضویت شما کامل می شود.

4- چگونه می توانم در نظرسنجی های پارس بین، شرکت نمایم؟

هر نظر سنجی جدید از طریق ایمیل و همچنین صفحه شخصی شما در پارس بین به اطلاعتان می رسد، سپس با کلیک بر روی قسمت مربوط، وارد صفحه مخصوص آن نظر سنجی خواهید شد و در صورت پاسخ کامل به همه سوالات، امتیاز آن نظر سنجی بصورت خودکار به اعتبار شما افزوده شده و یا در قرعه کشی جوایز مربوط به آن نظرسنجی شرکت داده خواهید شد.

5- چطور به تاریخچه نظرسنجی هایی که شرکت کرده ام دسترسی داشته باشم؟

در صفحه شخصی شما یک ستون شامل دکمه های مختلف در سمت راست صفحه قرار دارد که می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه "نظرسنجی ها" به اطلاعات مربوط به نظر سنجی هایی که در آنها شرکت کرده اید دست یابید.

6- اعتبار پارس بین چیست؟

اعتبار پارس بین در حقیقت همان مبالغ کسب شده توسط شما است که از طریق عضویت در وب سایت، تکمیل اطلاعات شخصی، شرکت در نظر سنجی ها و سایر فعالیت هایی که دارای امتیاز و اعتبار مشخص می باشند به دست می آید و می توانید با تکمیل اعتبار خود ، معادل با آن وجه نقد را دریافت نمایید.

7- چطور میتوانم از اعتبار فعلی خود مطلع شوم؟

اعتبار شما در صفحه اصلی و پس از ورود به پارس بین قابل مشاهده می باشد.

8- روش های کسب و افزایش اعتبار پارس بین چیست؟

با عضویت در پارس بین و شرکت در نظر سنجی های مختلف می توانید نسبت به کسب امتیاز اقدام نمایید. همزمان با عضویت در وب سایت و تکمیل مشخصات فردی،5.5 امتیاز اعتبار به شما تعلق می گیرد، سپس با شرکت در هر نظر سنجی و یا دیگر فعالیت هایی که به اطلاع شما می رسد، می توانید اعتبار خود را افزایش دهید، البته ممکن است برخی نظر سنجی ها به شما پیشنهاد شوند که هیچ امتیازی نداشته باشند و یا بجای دریافت امتیاز در قرعه کشی های مربوط شرکت داده شوید.

9- چه زمان و چگونه میتوانم از پارس بین وجه نقد دریافت کنم؟

در صفحه اصلی شما همیشه میزان اعتبار کسب شده و اعتبار مورد نیاز جهت نقد شدن اعتبار، نمایش داده می شود، در حال حاضر با رسیدن اعتبار شما به 200، می توانید درخواست نقد شدن آن را ارسال نمایید و پس از تایید توسط سایت، مبلغ 200.000 تومان به حساب شما واریز خواهد شد.

10- چرا باید اجرای یک نظر سنجی را به پارس بین سپرد؟

پارس بین با تکیه بر سامانه نظرسنجی آنلاین، جامعه آماری گسترده، زیرساختی قوی و امکانات متنوع می تواند با کمترین هزینه و سریع ترین زمان ممکن نظر سنجی های مورد نظر شما را اجرا نماید و گزارش های متنوعی را در اختیار شما قرار دهد.

11- چگونه می توان برای انجام نظر سنجی با پارس بین همکاری نمود؟

شما می توانید درخواست خود را از طریق قسمت "ارتباط با ما" در میان بگذارید، همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و پس از ارائه مشاوره های لازم و عقد قرارداد این امر صورت خواهد پذیرفت.

12- مزایای نظر سنجی آنلاین نسبت به نظر سنجی های سنتی چیست؟

نظر سنجی های آنلاین بصورت مستقیم توسط پرسش شونده پر می شوند و از دقت بالاتری نسبت به نظر سنجی های سنتی برخوردار هستند ، چرا که خطاهای ناشی از پر کردن فرم ها توسط پرسشگر و ورود اطلاعات در سیستم های کامپیوتری حذف می گردند، همچنین تاثیر پرسشگر بر جواب های ارائه شده توسط کاربر نیز از بین می رود، در ضمن نظر سنجی آنلاین با سرعت بیشتر، هزینه کمتر و گستردگی بالاتری قابل اجرا می باشد.

13- آیا فعالیت در سایت بصورت هرمی است و با افزایش زیرمجموعه ها می شود کسب درآمد کرد؟

به هیچ وجه! همانطور که در قسمت های مختلف سایت توضیح داده شده است، پارس بین به عنوان ابزاری برای انجام برخی از خدمات تحقیقات بازاریابی طراحی شده است. جوایز درنظر گرفته شده نیز صرفا به منظور ایجاد انگیزه به کاربران جهت فعالیت بیشتر و صادقانه در وب سایت به کاربران تعلق می گیرد. همچنین مشخصات و نوع فعالیت شرکت های هرمی کاملا با آنچه در پارس بین اتفاق می افتد متفاوت است! جهت اطلاع شما مهمترین مشخصه های یک شرکت هرمی در یافت وجه عضویت اولیه و چند سطحی بودن اعضای شرکت هرمی می باشد که هیچکدام از این دو مشخصه در پارس بین وجود ندارد!